Loco Loco natočili klip na aktuální téma ke starší písni

Slova lžou

Kapela Loco Loco se v novém klipu Slova lžou vrací ke stále aktuálnímu tématu pravdy a lži, a také třeba nevěry. Klip spatřil světlo světa nyní, píseň je starší. Kapela jí ovšem chtěla dopřát vizuální podobu, neboť usoudila, že tahle skladba si to zaslouží. Za mikrofon si přizvali zpěvačku Žántí, známou ze skupiny Matahari a také z projektu RockOpera Praha. Kapela skladbu také znovu nahrála, aby píseň i zvukově vyhovovala současným moderním hudebním standardům.

Videoklip pak zpracovává příběh klasického milostného trojúhelníku, v němž se objevuje muž (Radek Adámek) mezi dvěma ženami (Iveta Bendlová a Lucy Lee). Točilo se v Praze na Císařském ostrově, konkrétně na Benjamin & Franklin Houseboatu. Hlavnímu hrdinovi dlouho prochází nevěra, avšak jednou mu na ni jeho partnerka přijde a dá mu to slušně vypít, avšak svým způsobem zároveň vtipně.

 

Hvězda Loco Loco stoupá

Loco Loco jdou v poslední době nahoru a daří se jim stále více. Po sedmi letech na české hudební scéně připravují nové album, které tentokrát ponese možná trochu neobvyklý název Lekce hudby – 3. věta. Za sebou mají spolupráci se světově známou kapelou Dog Eat Dog či s našimi stále úspěšnějšími Dymytry. Na jaře pojedou na turné jako support kapely Harlej.

Text: Sylva Kaplanová

Foto: Vojtěch Vlk, archiv kapely

Author

Napsat komentář