Leo Moracchioli: Živoucí jukebox v metalovém kabátě bude v Praze

Natěšení fanoušci jedné ze současných hvězd internetu se konečně dočkali. Do Prahy přijíždí 26. 4. hrdina metalových coververzí Leo Moracchioli (pod hlavičkou projektu Frog Leap).

Pro velký zájem se koncert přesouvá do Lucerna Music Baru.

Dát videa na YouTube a získat si celý svět

Ve světě internetu je Leo Moracchioli (vystupující pod záštitou projektu Frog Leap) známou postavou. Je to právě on, kdo přivádí k úžasu fanoušky po celém světě svými coververzemi známých písní – ovšem v metalové podobě. V repertoáru má metalové verze populárních hitů jako Hello (Adele), Africa (Toto) či Feel Good Inc. (Gorillaz). K popularitě mu stačilo ale vlastně tak málo – zavěsit první klipy na YouTube.

 

Přesun koncertu do větších prostor

Věrné příznivce však získá jen ten, kdo něco umí a má čím zaujmout. Obojí Leo Moracchioli splňuje měrou vrchovatou. Pokud jste si přáli, aby se se svým programem „živoucího jukeboxu v metalovém kabátě“ objevil i u nás, máte právě teď příležitost zažít ho live.

Pro velký zájem se koncert již podruhé přesunul do větších prostor. Zájem o vstupenky stále trvá, proto neváhejte s jejich koupí. Vstupenky je možné koupit v předprodejích u pořádající agentury Obscure.cz, Ticketportal.cz, Ticketmaster.cz a kasa Lucerna.

 

Text: Sylva Kaplanová

Foto: youtube

 

Napsat komentář