Helloween o sobě dávají znovu vědět, další ochutnávka z chystaného DVD je venku

Helloween

Je málo kapel, o kterých by se dnes dalo říct, že patří mezi průkopníky hudebního žánru. Německá power metalová stálice Helloween však patří mezi ně. Svědčí o tom třicet let existence, nespočet fanoušků po celém světě a spousta prodaných alb, které má tato legenda na svém kontě. Po oznámení návratu Kaie Hansena do svých řad o sobě nyní dává znovu vědět. Kapela chystá nové album a na cestě je již i DVD.

Nové DVD už v říjnu

Tisíce fanoušků, kulisy s dýněmi, nezapomenutelné melodie, pestrá kytarová sóla, a především nezaměnitelné hlasy Andrease „Andiho“ Derise a Michaela Kiskeho, to všechno Helloween na svém posledním turné Pumpkins United zaznamenali. Výsledek ponese název United Alive a můžete se na něj těšit už 4. října. Nalezneme na něm záznam z koncertů v São Paulu, Madridu a z legendárního festivalu Wacken Open Air v Německu. United Alive vyjde také jako live CD.

Ah it’s Halloween!

Jako ochutnávku nám Helloween posílají live klip Halloween. Ten se odehrává v hale plné fanoušků, kde je naaranžováno pódium s kulisami ve tvaru dýně a obrazovkou v pozadí. U mikrofonu se mistrně střídají Andi Deris a Michael Kiske společně s Kaiem Hansenem v refrénech. Ani zbytek kapely však nezahálí a koncert si patřičně užívá. Klip a jedinečnou atmosféru jejich show můžete nyní zhlédnout níže.

Text: Šárka Vlachová, foto: Honza Švanda

 

Author

Napsat komentář