Amon Amarth v novém klipu nešetřili krví, brzy zaútočí na Prahu

Johan Hegg, Amon Amarth

Klipová novinka Shield Wall od švédských deathmetalistů Amon Amarth spatřila světlo světa v pondělí 26. září. A o čem by mohl být nový klip severských vikingů? Jak jinak než o boji, válce a zbraních.

Členové kapely v hlavních rolích brání svou vesnici

Shield Wall v překladu znamená Štítová hradba. Ve videoklipu si hlavní roli střihli netradičně samotní členové kapely, a to jako válečníci bránící svou vesnici proti nájezdu nepřátelských vojsk. Strhne se krvelačný boj, ve kterém je jako obranný prvek použita právě štítová hradba. Jednotlivé bojové scény jsou opravdu věrohodné a nijak přehnané. Nechybí ani krev stříkající všude, řinčení mečů či detailní záběry na jednotlivé bojovníky.

Už 17. listopadu v Praze s Arch Enemy a Hypocrisy

Shield Wall se tedy svým zpracováním řadí k úspěšným a známých songům jako Twilight of the Thunder God, The Pursuit of Vikings, Raise Your Horns, First Kill a mnoho jiných. Všechny tyhle pecky i s horkou novinkou nám naservíruje agentura Pragokoncert17. listopadu, kdy tihle severští válečníci dorazí do pražské Tipsport Arény. Speciálními hosty budou Arch Enemy v čele s modrovlasou screamující Alissou White-Gluz a deathmetaloví Hypocrisy. Určitě se můžeme těšit na show plnou speciálních efektů, rekvizit, bojovníků a monstrózních ohňů. Vstupenky jsou stále ještě ke koupi na webu mastersofrock.cz.

Text: Ema Moravcová, foto: Honza Švanda

 

Author

Napsat komentář