V bačkorách k televizi se jim nechce: Aerosmith v létě v Praze

Aerosmith

Americká hardrocková legenda Aerosmith oznámila plány na světové turné v roce 2020 při příležitosti padesátého výročí založení kapely. Na rozpisu turné je po deseti letech i Praha a další města v nejbližších zemích.

AeroVederci, Baby!? Ani náhodou!

Jenže kdo to měl před dvěma lety vědět? Když Aerosmith před dvěma lety ohlásili rozlučkové turné, mnoho z nás si bylo takřka jistých, že na rozdíl od jiných kolegů to myslí vážně. Hardrocková ikona má za sebou v posledních letech vzestupy i pády a s blížící se sedmdesátkou jsme jim odchod ze scény vcelku věřili. Tím spíš, že frontmana Stevena Tylera za poslední léta průběžně trápily zdravotní problémy.

Copak se dá odolat takovým davům nadšených lidí?

Kapela si ale uvědomila, že rozhodně ještě nepatří do starého železa a v bačkorách k televizi se jim nechce. Naopak touží sami stát na scéně a rozdávat radost jiným. Přesvědčili se o tom nejlépe právě při minulém turné. A copak se dá odolat takovým davům nadšených, šťastných lidí, kteří je oslavují tak, jak si takové legendy zaslouží?

Po deseti letech v O2 aréně

Padesáté výročí založení kapely tedy Aerosmith oslaví novým světovým turné. Evropská část se vine poměrně početně kolem České republikyVídeň, Budapešť, Krakov – a zasáhne i Prahu. 24. června se po deseti letech sejdeme v O2 aréně.
Prodej vstupenek začíná 13. 12. 2019, o dva dny dříve se začíná prodávat pro členy Live Nation klubu. Lístky zakoupíte v síti Ticketmaster a Ticketportal.

Text: Sylva Kaplanová, foto: facebookový profil kapely