Kapela Škwor vyráží na menší koncerty průběžně po celé léto

Petr Hrdlička, Škwor

Kapela Škwor se podobně jako mnohé jiné chystá oslavit rozvolnění vládních opatření živými koncerty. Vzhledem ke zrušení velkých festivalů vyplní Škwor léto koncerty na menších akcích a po letních parketech.

Konečně můžeme na koncerty

Kvůli koronavirové pandemii je již několik měsíců zakázáno konání velkých festivalů, bez kterých jsme si dosud neuměli léto snad ani představit. Postupný příznivý vývoj situace však umožnil ministerstvu zdravotnictví rozvolnit některá opatření, a tak se nyní mohou konat menší akce s omezeným počtem návštěvníků. Dobrá zpráva je to i pro kapelu Škwor a její fanoušky – v létě se vydávají koncertovat napříč republikou po amfiteátrech, letních parketech či akcích pivovarů.

Rok 2020 bude patřit menším akcím

Škwor tak vystoupí v rámci Pekelného léta v Holýšově, na slavnostech v Chuchelné, v historickém areálu olomoucké Korunní pevnůstky, v rámci Live!Léta 2020 na Malé Skále, v amfiteátru v Tvrdonicích, na Rampušák Festu v Dobrušce, na Festu v Plaňanech, na Ostrově Santos v Sušici, v letním kině v Boskovicích, na letních parketech ve Výravě a v Hořepníku, na akcích s podporou pivovarů v Hradišti nad Jizerou, v Protivíně, v Hlinsku, v Jihlavě a ve Vysokém Chlumci či před kulisou brněnského hradu Špilberk. Kapela vzkazuje fanouškům: „Přátelé, tak jsme vám připravili pár akcí, kam se přes léto mrkneme, snad nás v tom nenecháte a spolu to pořádně rozjedeme. Je možné, že se ještě něco objeví, tak sledujte naše stránky.“

Termíny kde můžete kapelu Škwor v létě vidět:

27. 06. Klášter – Hradiště nad Jizerou – Pivovar Klášter
10. 07. Olomouc – Pevnůstka
11. 07. Holýšov – Pekelný léto
15. 07. Brno – Hrad Špilberk
17. 07. Chuchelná – Slavnosti
25. 07. Protivín – Pivovar Protivín
01. 08. Malá Skála – Live!Léto 2020
07. 08. Hlinsko – Pivovar Rychtář
08. 08. Jihlava – Pivovar Ježek
14. 08. Boskovice – Letní kino
21. 08. Tvrdonice – Amfiteátr
22. 08. Dobruška – Rampušák Fest
28. 08. Plaňany – Fest
04. 09. Sušice – Ostrov Santos
05. 09. Vysoký Chlumec – Den pivovaru
11. 09. Výrava – Letní parket
19. 09. Hořepník – Letní Parket

Text: Sylva Kaplanová, foto: Honza Švanda