Nervosa přidává další videoklip k novému albu

Nervosa

Brazilská Nervosa, jejíž sestavu nyní tvoří čtyři pohledné metalové divoženky, nedávno vydala nové album Perpetual Chaos. Již druhá skladba z něj se navíc dočkala videoklipu.

Druhý klip vyšel ještě před vydáním alba

Čtvrté album této thrash metalové ženské formace s názvem Perpetual Chaos vyšlo teprve před pár dny, a to pod hlavičkou Napalm Records, stejně jako to předchozí (Downfall of Mankind z roku 2018). Už na první poslech je více než jasné, že i v nové sestavě Nervosa stále pálí ostrými. Po videoklipu ke skladbě Guided by Evil byl pár dní před oficiálním vydáním alba zveřejněn druhý. Tentokrát se jedná o poslední song na albu – Under Ruins.

Under Ruins poukazuje na svět po velké zkáze

Krátce po začátku skladby se výrazně zrychlí tempo až do chytlavého breakdownu, po kterém následuje kytarové sólo Priky Amaral. Mezi záběry na kapelu v klipu vidíme malého chlapce procházejícího se zničenou přírodou a rozbouraným městem. Že by předzvěst nemilosrdné apokalypsy? Těžko říct… Tak jako tak, po většinu času má song Under Ruins velmi rychlý spád, kde se rytmické pasáže střídají s pořádnými thrashovými sypačkami. Do toho se přidává growl jako motorová pila v podání frontmanky, která si říká Diva Satanica. A i přesto, že Nervosa hraje v tomto složení teprve pár měsíců, je zde vidět skvělá sehranost a my se můžeme těšit na to, až se nám tahle oblíbená metalová čtveřice představí zde v Česku.

Text: Mates Šimek, foto: facebookový profil kapely Nervosa, video: YouTube.com