Hentai Corporation mají Covidostop a kolem sebe kytky

Hentai Corporation / foto: Jiří Kunčík

Covidostop Čehuni&Čoboláci. Pod tímto názvem právě vyrazila partička Hentai Corporation spolu s ČAD na společné odložené turné z podzimu 2020 v čele s transformerem Janem (ka)Rosákem. Slovem i obrazem byl na místě náš reportér Jiří Kunčík.

Bratia uspořádali peklo v narvaném kotli

V pátek 4. března odstartovali Hentai Corporation a ČAD svou šňůru v brněnském klubu Metro – a hned na úvod hlásili pořadatelé vyprodáno. Bratia z ČAD se ujali zahřívačky na výbornou, okamžitě se strhlo parádní peklo v již narvaném klubu. Jejich právě vydané album Medvede tak mohli konečně představit i live.

Floristi z Prahy s novým singlem

Po skoro hodinovém setu je střídali floristé z Prahy. Vulgárním pozdravem ruskému prezidentovi zahájili svůj set. Lační a neukojení fanoušci se jich po brněnské Hentai absenci nemohli nabažit a dávali jim to sakra znát. Došlo i na novinku – singl We Will Survive, ke kterému právě vyšel i parádní klip z botanické zahrady.

Pozvánka do Akropole

Již tento víkend můžete vyrazit do pražské Akropole, kde 11. března Hentai Corporation spolu s ČAD přiberou pod svá křídla i čím dál známější, velice nadějnou partu Stellaris.

Text a foto: Jiří Kunčík