Kapela Metanol novým klipem říká „Co jsem zač“

Metanol/zdroj: Kluboofka

Kapela Metanol vydala uprostřed prázdnin nový klip k písni Co jsem zač, která je z jejího druhého alba Empatie. (2021). Skupina také zve na první ročník festivalu Metanol Fest.

První klip po změně v sestavě

I když kluci z Hradce Králové doposud již několik videoklipů vydali, tento měl pro ně zvláštní význam. Natáčelo se totiž poprvé od změny sestavy a jak všichni upřímně přiznávají, před první klapkou byli z natáčení mírně nervózní.
„Ale dopadlo to skvěle, jakmile jsme přišli na plac a vzali nástroje do ruky, všechno šlo jak na běžícím páse.“ komentuje natáčení frontman kapely Viktor Kratochvíl. „Dokonce to šlo tak skvěle, že jsme po dotočení posledních záběrů spontánně vymysleli scénář k další písni a ještě ten den natočili další klip“ dodává Viktor o klipu k písni Co bude, až nebudem, který kapela vydala na konci května.

A co má Metanol v plánu dál?

„V září se vracíme do studia, kde budeme nahrávat novou hudbu, na které už delší dobu pracujeme. Nemůžeme se dočkat až ji s Vámi budeme sdílet!“ říkají kluci jednohlasně.
Metanol nás také zve na blížící se první ročník festivalu Metanol Festu, který se uskuteční se 15. 10. 2022 v Hudebním klubu Lucie v Hradci Králové a začíná se v 17. hodin. Na akci zahrají skupiny Mahoganyo, Anarchia, Deviant, Metanol a Razz. Vstupenky se prodávají v předprodeji prostřednictvím QR Ticket a budou i na místě.

Text a foto: TZ Kluboofka, video: YouTube.com

Author