Slavnosti Břeclav oslaví 10. narozeniny s kapelami Škwor, Chinaski nebo Rybičky 48

Škwor, Petr Hrdlička/foto: Honza Švanda
Zámecký areál v Břeclavi přivítá i v roce 2023 přední české kapely. Desátý ročník Slavností, který proběhne 9. a 10. června, si nenechají ujít Škwor a Rybičky 48, poprvé v historii vystoupí na této akci Chinaski a Mirai. Pořadatelé chystají i několik narozeninových překvapení.

Poprvé na Slavnostech

„Chinaski budou ozdobou 10. ročníku Slavností. Kromě největších hitů přivezou i nové album Frihet, se kterým se vracejí k rockovým kořenům. Mirai momentálně kralují české popové scéně, ale věřím, že svou živou show přesvědčí i mnohé rockery. Zážitek z koncertů ještě umocní větší pódium s LED obrazovkami,“ zve na Slavnosti Břeclav jejich organizátor Jan Svoboda.

Žár na pódiu i oslavy

Velké pódium naplno využijí třeba Rybičky 48, které přivezou velkou show plnou ohňových efektů. Speciální scénu připravuje i legendární Škwor, který v Břeclavi oslaví 25. narozeniny.

Program zaujme svou pestrostí

Letošní program bude rozmanitý. Rockeři si užijí i kapely Harlej, Horkýže Slíže, Trautenberk, Alkehol nebo Traktor. Dorazí rovněž písničkář Pokáč, který dokázal vyprodat O2 arenu, nebo už kultovní Vypsaná fiXa. Alternativní scénu zastupují Tata Bojs nebo Kapitán Demo.

Jídlo a pití

Návštěvníci se mohou těšit také na tradiční zónu pivních speciálů, která se oproti roku 2022 ještě rozroste. Stejně tak je nedílnou součástí Slavností gastro zóna s rozmanitou nabídkou bister.
Vstupenky jsou stále v prodeji.

Program Slavností Břeclav 2023

Pátek 9. června: Chinaski, Škwor, Trautenberk, Alkehol, Polemic, Kapitán Demo
Sobota 10. června: Rybičky 48, Mirai, Harlej, Horkýže Slíže, Traktor, Pokáč, Vypsaná fiXa, Tata Bojs, Skyline, Elektrïck Mann

Text: TZ pořadatele, foto: Honza Švanda