Warning Vision vydávají ke skladbě Lovci svůj první živý videoklip

Warning Vision/foto: archiv kapely

Banda posbíraná ze všech koutů Moravy nabízející nezaměnitelnou kombinaci klasického hard and heavy v neotřelém a moderním podání, Warning Vision, vydává nový videoklip.

Kapela má na kontě první desku Soudný den, k níž natočila svůj třetí videoklip. Natáčelo se kousek za hranicemi, v žilinském Smer Klubu 77. A jak sama kapela přiznala, natáčení bylo veselé, protože se z důvodu dvouhodinového posunu koncertu stihli tak trochu ovínit. Vzhledem k tomu, že jsou členové Warning Vision ostřílení profesionálové, kteří vědí, že před koncertem se nesmí nic přehánět, na klipu nic nepoznáte.

Jména tvořící pevné jádro kapely nejsou fanouškům rockové hudby neznámá; když se Jan „Hanz“ Jiříček (kytara, zpěv) a Dušan Bilik (baskytara) sešli v legendě Titanic, při dlouhých pozkouškových procházkách na Špilas diskutovali vlastní hudební nápady. Na bubeníka Luďka Struhaře Hanz narazil zase v jiné české stálici, kapele Motorband. Za bicími se Luděk osvědčil i u Gábiny Gunčíkové, naší výjimečné zpěvačky úspěšné i za velkou louží. Klávesák Lukáš Krejsa úročí v melodických nádeších Warning Vision své zkušenosti ze studií na konzervatoři a jediná dáma v této pětici, zpěvačka Marcela Paul, se pustila do spolupráce s Argemou.

Text: TZ, foto poskytla skupina Warning Vision