Na Rockfestu se bude slavit: kapely Doga a Kern mají kulatiny

Rockeři a všichni fanoušci tvrdé muziky, zveme vás na dva dny nabité kvalitní hudbou. O posledním červencovém víkendu, 27. – 28. 7., ožijí Dačice už 13. ročníkem podniku Rockfest.

Letos rozezvučí kytary na pódiu letního divadla v dačickém zámeckém parku hudebníci opravdu legendárních kapel.        A aby toho nebylo málo, bude se i slavit.

Čtyřicátiny Kernu

Hity Exploze, Blízko nás… Není třeba jmenovat dál. Fanoušci už jistě ví, že řeč je o kapele Kern. Právě ta v letošním roce slaví 40 let působení na české scéně. K této příležitosti pojede koncertní turné a jedním z jejích zastávek je i koncert na Rockfest Dačice.

Kapela, která hraje ve složení zpěvák Michal Konečný, baskytaristka Iva Pospíšilová, bicí Karel Vodička, kytara Sláva Karásek a sólová kytara Robi Křupka, slibuje, že posluchače přesvědčí o tom, že Kern je stále výrazná hard rocková parta.

Třicátiny Dogy

Na dačickém Rockfestu bude neuvěřitelných třicet let na scéně slavit kapela Doga. Pouze tato „grupa“ je Rockfestu věrná celých třináct let. Takže velké dík!

Roman „Izzi“ Izaiáš (zpěv, kytara), Lumír „Lumos“ Krpec (kytara), Jozef „Pepsi“ Inger (baskytara) a Petr „Mrňus“ Vajda (bicí) úspěšně koncertují už od roku 1988.Sluší se dodat, že nepřehlédnutelný Izzi je jedním z průkopníků hard-rockové image na české scéně.

Ceny vstupenek zůstávají stejné jako v loňském roce a ani poloha stanového městečka, na louce 300 m od areálu, se nemění.

Po loňských zkušenostech, kdy v pátek mnoho návštěvníků zmeškalo zahájení, bude letos areál festivalu otevřen v pátek již od 14 hodin. Posílena bude pořadatelská služba u vstupu tak, aby se návštěvníci do areálu dostali rychleji. Podrobnosti zde na webu v sekci akce.

Není od věci také včasné objednání vstupenek, vzhledem k omezené kapacitě areálu.

 

zdroj: Rockfest Dačice

Napsat komentář