Rock Heart: víme první jména kapel, které zahrají příští rok

Škwor předvádí na podiu show za podpory světelného parku

Před týdnem skončil festival Rock Heart, a už tu máme čerstvou dávku novinek na příští rok. Rock Heart 2019 se uskuteční v termínu 15.-17. 8. v podobném formátu jako právě uplynulý ročník, který zahrnoval kratší warm-up čtvrtek a dva festivalové dny s plnohodnotnou délkou programu.

Máme už i jména prvních českých kapel: Arakain + Lucie Bílá, Škwor, Harlej, Doga, Citron, Törr, Alkehol, Dymytry, Eagleheart, Bastard. O několika dalších jménech budete průběžně informováni.

Stejně jako v letošním roce budou však páteř festivalu tvořit zahraniční kapely. Organizátoři pro vás chystají nadupaný line-up s řadou opravdu zvučných jmen. Sledujte průběžně další info k festu, které bude postupně zveřejňováno.

Rock Heart se nebude stěhovat, zůstává v Moravském Krumlově

Důležitou informací pro všechny, kdo si nebyli jistí, je také to, že festival zůstává v areálu zámecké zahrady v Moravském Krumlově a nebude se aspoň prozatím nikam stěhovat.

Někteří fanoušci se obávali změny místa, a tím ztráty typické atmosféry historických prostor, na kterou si za tři roky konání festivalu již zvykli. K ničemu takovému ale přinejmenším zatím nedojde.

Koukněte do fotogalerie na fotky kapel, které vystoupí. Více informací na: www.rockheart.cz

Text: Sylva Kaplanová

Foto: Honza Švanda

Napsat komentář