Metalfest poodhalil line-up 2019: Arch Enemy, Dee Snider i Amon Amarth

První festivaly odkrývají svůj line-up na příští rok. Zatím největší „hráč“ na českém festivalovém poli, Metalfest open air konaný každoročně v Plzni v Amfiteátru Lochotín, odtajnil 14. září první potvrzené zahraniční kapely. A že je opravdu z čeho vybírat!

Ze Švédska se řítí Víkingové Amon Amarth, nezapomněl na nás ani Dee Snider, který se po krátké odmlce do České republiky vrací, a po letošním výborném výkonu na Masters Of Rock se můžeme opět těšit na tvrdé, i když melodické tóny kořeněné modrou barvou, to vše v podání Arch Enemy.

Dále přijedou také velice oblíbení Korpiklaani, Almanac s Victorem Smolskim v čele, Hammerfall, Death Angel, Majesty, Frozen Crown či Elvenking. Takže první červnový víkend (31. 5.-2. 6.) se sejdeme v kotli pod lochotínským pódiem!

Vstupenky za zaváděcí cenu 1400 Kč (do konce října nebo do vyprodání limitované edice) jsou k dispozici na webu sesterského festivalu Masters of Rock, v kavárně klubu Masters of Rock Café ve Zlíně nebo v pražském sídle agentury Pragokoncert.

Pokud se nemůžete dočkat, najdete ve fotogalerii několik fotek uvedených hvězd z dřívějších akcí Pragokoncertu.

Text: Sylva Kaplanová

Foto: Honza Švanda

Napsat komentář