GATE Crasher mají vysoké cíle: Do léta deska, koncerty i klip

GATE Crasher oslavili loni úspěšných deset let činnosti. Neusnuli však na vavřínech a zavřeli se do studia, aby mohli na jaře představit novou desku, která se bude jmenovat Mrazení. Desku bude následovat jarní miniturné.

GATE Crasher se za dosavadních deset let činnosti vypracovali z malých klubů až na letní velké festivaly. Vzpomeňme například vystoupení na loňském Masters of Rock, Rock Heart, nebo chválené vystoupení na The Legends Rockfestu v Hořicích. Novou etapu své existence zahajují letos na jaře pátou řadovou deskou Mrazení, která spatří světlo světa již brzy. Následně se kapela vydá na miniturné s originálně zapsaným pracovním názvem #jaro2019. Právě během tohoto turné kapela již představí některé nové písně a otestuje si tak reakce diváků. Sekundovat jí budou známí kolegové – kapely Komunál, Dark Gamballe nebo DeBill Heads.

Kapela v současné době pilně chystá materiál, aby začátkem března mohl vyjít singl se dvěma novými písničkami Bestie a Čas začít se bát. Kromě toho kluci už stihli natočit videoklip ke zmiňované skladbě Bestie, premiéru plánují taktéž na začátek března. Do začátku festivalové sezóny toho tedy chtějí stihnout hodně: desku, koncerty, a ještě vydat klip. Budeme jim držet palce!

Text: Sylva Kaplanová

Foto: Honza Švanda

Termíny koncertů

16.2. Chlumec nad Cidlinou s Komunál
9.3.   Rousínov Underground Beach Club s Dark Gamballe
23.3. Jihlava Music Club Soul
30.3. Rakšice Orlovna (Moravský Krumlov) s Dark Gamballe
13.4. Boskovice sokolovna s Dark Gamballe
27.4. Stříbro Kulturní dům s DeBill Heads

Past

Pro nedočkavé fans těšící se na nový klip si tu připomenem rok starý, ale úspěšný klip k písničce Past.

 

Napsat komentář