Plameny Rockfest: Arakain představí desku, Škwor odehraje plný set

Již za tři týdny tady máme další ročník festivalu Plameny Rockfest, který – jak už název naznačuje – přináší především muziku tvrdšího ražení. Loni se akce přesunula do areálu Pardubického pivovaru, a protože se to osvědčilo, zůstává tam i pro letošek. Třetí červnový víkend 21.-22. 6. se můžeme těšit např. na Arakain, Škwor, Komunál, Cocotte Minute, Visací zámek, Krucipüsk, Dogu či Alkehol.

Headlinerem prvního dne je Škwor s plnohodnotným setem

Již dlouho známe i rozpis pro jednotlivé dny, čímž se Plameny Rockfest řadí mezi ty světlé výjimky, které vyloží karty na stůl již na konci podzimu – většina akcí se snaží udržet tajemství pod pokličkou minimálně do konce dubna. V pátek se tedy na pódiu představí Ultima, Cocotte Minute, Komunál, a na závěr dne můžeme očekávat Škwor s plnohodnotnou délkou koncertního setu.

 

Arakain s novou deskou, Visací zámek i Hämatom z Německa

Druhý den, tedy v sobotu, vystoupí Visací zámek, Doga, Krucipüsk, Törr, Alkehol a z blízkého zahraničí (Německo) k nám přijedou Hämatom, které známe z úspěšných loňských koncertů s Dymytry. Novou desku Jekyll a Hyde nedávno vydal Arakain, a v Pardubicích z ní zajisté zazní minimálně singl Dnes ještě ne.

 

Fireshow Alterna: Aby to byly Plameny nejen podle názvu

A aby Plameny Rockfest definitivně dostál svému názvu, obstará působivou ohňovou show skupina Fireshow Alterna. Již loni měli velký úspěch, když se jakoby jen tak mimochodem procházeli mezi diváky, přičemž zrovna předváděli některé ze svých dechberoucích čísel. Vstupenky na Plameny Rockfest jsou k dostání v síti Ticketstream.

Text: Sylva Kaplanová, foto: Honza Švanda

 

Line up festivalu

Pátek

16,00 Ultima
17,30 Cocotte Minute
19,00 Komunál
20,30 Škwor

Sobota

12,30 Promile
14,00 Visací zámek
15,30 Krucipüsk
17,00 Törr
18,30 Hämatom
20,00 Alkehol
21,30 Arakain
23,00 Doga

 

Napsat komentář