Nezlomní Icon For Hire míří po dvou letech k nám: V Praze bude růžovo

Icon For Hire

Americké rock-popové duo Icon For Hire se po dvou letech vrací do České republiky. Posledně zahráli ve vyprodaném pražském klubu Café v lese, tentokrát se ukážou ve větším klubu Futurum Music Bar na Smíchově.

Energií nabitý klub Futurum

Icon For Hire se vydali napříč Evropou na turné nazvané Icon Army Tour, které začalo před časem v ruském hlavním městě Moskvě. Turné čítá bezmála dvacet zastávek po celé Evropě, mezi ně se dokonce zařadil i koncert na české půdě. Ten proběhne 6. března v pražském klubu Futurum Music Bar na Smíchově. Společně s Icon For Hire přijede jako předskokan kapela Halflives, která se věnuje podobnému stylu jako hlavní hvězdy. Jistě se tak bude jednat o večer nabitý energií, večer plných hitů této alternativní dvojice.

Růžová a rock? Ano!

Příběh Icon For Hire se začal psát v roce 2007 v americkém městě Decatur ve státě Illionois, kde se toto duo těší značné oblibě. Sympatická zpěvačka Ariel Bloomer s růžovými vlasy a kytarista Shawn Jump ve své hudbě kombinují rock, metal, pop a mnohdy i elektro prvky. Někdy se tedy může zdát, že jejich tvorba není zařaditelná do konkrétního žánru. Kapelu proslavila především skladba Make a Move či novější You Can’t Kill Us.
Srdce svých fanoušků si získali svým přístupem k nim a svou upřímností, se kterou hudbu dělají. Po odchodu původních dvou členů a zrušení smlouvy s vydavatelstvím se skupina musela znovu postavit na vlastní nohy. Výsledkem jejich práce je nejnovější album You Can’t Kill Us, na kterém se překvapivě podíleli i fanoušci samotní.

Deska na cestě?

Před nedávnem vydali Icon For Hire dva singly, které jsou možnou předzvěstí chystaného nového alba. Jejich fanoušci tuto zprávu na sociálních sítích pochopitelně velmi ocenili.

Text: Šárka Vlachová, Sylva Kaplanová, foto: facebookový profil kapely

Zdroj: Youtube.com