Alkehol zahájili sezónu letních koncertů na parketu v Sezemicích

Alkehol

Po měsících kulturního půstu zlehka prokládaného alternativní, převážně streamovanou zábavou nám léto a rozvolnění restrikcí konečně přinesly muziku tak, jak ji máme všichni nejradši. Tedy na čerstvém vzduchu, v kruhu přátel a s kelímkem točeného piva v ruce.

Promile přivezli punk

Kapela Alkehol odstartovala sérii svých letních koncertů již v pátek 12. června, a to na parketu na hřišti v Sezemicích. A bylo to zahájení opravdu ve velkém stylu. Už před osmou hodinou byla všechna místa k sezení obsazena a areál se i nadále nadějně plnil. Krátce po osmé nastoupila na malé pódium pardubická předkapela Promile, která ještě za světla rozhýbala na parketu část punkově orientovaných návštěvníků.

Alkehol i fanoušci si užívali obnovenou svobodu

Hlavní program pak odstartoval spolu s padající tmou v půl desáté. První tóny téměř magicky vytáhly na parket většinu osazenstva laviček, a to se bez váhání dalo do tance. Jak na návštěvnících, tak na kapele Alkehol bylo vidět, jak si obnovenou svobodu užívají. Páteční nocí se v Sezemicích nesly všechny osvědčené hity zahrané v rychlém tempu. Každý fanoušek tak dostal šanci opěvovat spolu s muzikanty Travičku zelenou, připít si Na zdraví!, vychutnat Buráky, a to vše jako správný Lejboy – Nonstop. Skvělý večer zakončil vyskandovaný přídavek krátce po jedenácté hodině. Kéž nám léto dopřeje co nejvíc podobně pohodových akcí!

Text a foto: Magda Šotolová

Author