Cocotte Minute se rozloučí se vzpomínkou na svůj debut Czeko

Martin Zeller, Cocotte Minute

Cocotte Minute původně měli na konci dubna uzavřít vzpomínkové turné, které patřilo oslavě patnácti let jejich debutu Czeko. Bohužel kvůli koronaviru vzaly jejich plány zasvé. Na přerušené turné naváží nyní jedním koncertem.

Rozlučka v Akropoli

Proto se s Czeko Tour po patnácti letech kapela i s fanoušky definitivně rozloučí 20. června od 20:00 v paláci Akropolis. „Když jsme na podzim 2019 vyrazili na Czeko 15 let tour, ani ve snu nás nenapadlo, že ho budem muset pro velkej zájem protáhnout na půl roku. A už vůbec nás nenapadlo, že ho nakonec nedojedem kvůli světový pandemii. Kolem Czeka se vždycky děly kurva silný věci, ale že to bude až takovej masakr, to by prostě nikdo nikdy nevymyslel. Díky tomu čínskýmu sajrajtu jsme se ale už ke stovkám nebo možná k tisícům z vás nedostali, a tak to prostě nenecháme!“ burcuje frontman Martin Zeller.

Koncert i online, zároveň můžete přispívat na klip

Komu koronavir znemožnil návštěvu některých z jarních koncertů, neváhejte a vzdejte hold tomuto úspěšnému debutu. Je to poslední šance, jak zavzpomínat na staré hity. Bude to velkolepé! Čeká vás light design, light projekce, bude to zkrátka rozlučka, jak má být. Martin Zeller ještě dodává: „Těšíme se! Nehráli jsme čtyři měsíce! Bude to strašný porno! Přijďte spolu s náma ukončit Czeko 15 let tour a rovnou i zamořit svět našima žalmama!“

 

A jak se říká, kdo dřív přijde, ten dřív mele, takže neváhejte a kupte si lístek, protože počet je omezený. Dnes zbývá posledních 50 lístků. Na koho nezbyde, nemusí zoufat. Celý koncert bude živě online. A kdo by chtěl, může v průběhu streamu přispět na videoklip singlu Křič Nahá! prostřednictvím darovací platformy Donio.

Léto: Plno koncertů, plno merche

To ale neznamená, že tímto Cocotti letos končí. Během léta mají v plánu plno koncertů, tak sledujte jejich sociální sítě, ať vám nic neuteče. A pokud ještě nemáte žádný cocottí merch a chcete kluky podpořit už teď, můžete si vybrat z mnoha jejich produktů na webu s názvem Zllo Cz.

Text a foto: Dagmar Štěně Ježová, video: YouTube.com