Drumming Syndrome: Miloš Meier nenechá své paličky v létě zahálet ani sólově

Miloš Meier, Drumming Syndrome

Po koronavirové pauze se zase rozbíhá sólový bubenický projekt Miloše Meiera s názvem Drumming Syndrome. A věřte nebo ne, není to (naštěstí) žádná choroba, ale čistá vášeň k hraní přetavená do speciálního koncertního představení jednoho muže.

Bubny na vzduchu

Miloš Meier si připravil celkem devět termínů svého sólového bubenického programu s názvem Drumming Syndrome. V souladu se současnými doporučeními ministerstva zdravotnictví ke koronavirové situaci proběhnou téměř všechny akce venku. Miloš se za svými fanoušky těší minimálně stejně jako oni na něj, a tak avizoval, že letní turné bude mít podobu speciálního dlouhého programu s přestávkou uprostřed. Tento program je pokračováním jeho jarního turné Drums & Rock & Metal Hits Tour.

Téměř po celé republice, v Čechách o něco více

Co se geografické polohy jednotlivých štací týká, obsáhne turné opět téměř celou republiku. V Čechách se Miloš tentokrát zdrží více (Chrudim, Praha, Jablonec nad Nisou, České Budějovice, Karlovy Vary, Náchod), jeden koncert (Přešovice u Třebíče) odehraje v moravské části Vysočiny a další moravský koncert čeká město Uničov. Dlužno ještě dodat, že pražský koncert se odehraje na venkovní scéně u kultovního klubu Modrá Vopice, který nabízí kulturní akce od samotného počátku rozvolňování.

Termíny turné:

30. 7. Drumming Syndrome – Praha, Modrá Vopice
07. 8. Drumming Syndrome – Jablonec nad Nisou, Eurocentrum
14. 8. Drumming Syndrome – Uničov, Uničovské kulturní léto
21. 8. Drummimg Syndrome – Přešovice, Bořikovský dvůr
26. 8. Drumming Syndrome – České BUdějovice
04. 9. Drumming Syndrome – Karlovy Vary, Irská open air
09. 9. Drumming Syndrome – Náchod, Městské divadlo Dr. J. Čížka
08. 10. Drumming Syndrome – Plzeň, BUena Vista club
16. 10. Drumming Syndrome – Přerov, Klub Teplo

Text: Sylva Kaplanová, foto: Honza Švanda

Author