Trautenberk a De Bill Heads roztancovali Lucerna Music Bar Open Air

Trautenberk

Lucerna Music Bar a Přehrady Fest připravili na uplynulé úterý 28. července parádní akci, která se konala v přírodním areálu nazvaném Lucerna Music Bar Open Air a umístěném na pražském Výstavišti. Trautenberk a De Bill Heads – to byl plán na úterní večer.

De Bill Heads nabídli parádní koncert

Turnovská banda De Bill Heads v čele s Honzou Havlíčkem předvedla parádní výkon, frontman bezvadně komunikoval s fanoušky a vtipkoval s nimi. Svými hity jako Vyhulená hlava, Ani náhodou, Amsterdam nebo Dovolená s Elvisem rozhýbali, roztančili a připravili fanoušky na hlavní hvězdu večera Trautenberk. Poslední jmenovanou píseň věnovali „všem tam nahoru“, například zesnulým muzikantům Františku Sahulovi a Vláďovi Šafránkovi.

Trautenberk už řádí Deset let v revíru

V půl deváté už byla na pódiu kapela Trautenberk se svým tanz metalem. Fanoušky nenechala chvilku odpočinout a dávkovala jim jednu pecku za druhou. Mezi ně patřily hity jako Pan Pilous, Hajnej, Anička a jako přídavek Himlhergotdonrvetr a Selka. Kapela letos slaví deset let působení na hudební scéně, při této příležitosti se vydávají na turné Deset let v revíru. Tak doražte!

Text a foto: Petr Hanč

Author