Škwor, Arakain, Doga i Olympic: série koncertů pod záštitou Krkonošských pivních slavností

Škwor, Martin Pelc

Krkonošské pivní slavnosti pořádají v letošní sezóně sérii koncertů rozloženou do celého léta a podzimu. Začínat budou v červnu Walda Gang a Komunál, končit má v listopadu Janek Ledecký – a mezi tím se můžete těšit třeba na Arakain.

Startuje se v půlce června, vystoupí Škwor i Olympic

Krkonošské pivní slavnosti organizují letos v Jilemnici a ve Vrchlabí jednotlivé koncerty převážně rockových kapel. I přes současnou nepřehlednou situaci a stále nejistý začátek letní hrací sezóny věří a doufají, že se koncerty podaří uskutečnit. Prvním z nich má být 12. června v Jilemnici Walda Gang a Komunál, pokračovat bude 26. června tamtéž Škwor, Civilní obrana a Alibi Rock. Legendy české rockové a populární hudby se pak sejdou ve Vrchlabí: nejdříve 18. června Olympic za doprovodu skupiny Koneckonců a Nikity s kapelou, pak 24. července Meky Žbirka ve společnosti Jam and Bazar a stále populárnějšího Jakuba Děkana.

Mini verze slavností s kapelou Turbo, následně do Jilemnice za Arakainem

Závěr prázdnin načne v rámci Mini Krkonošských pivních slavností 14. srpna na náměstí ve Vrchlabí Banjo band Ivana Mládka, kapela Turbo a mnozí další. Poté opět otočíme do Jilemnice, kde 27. srpna zahrají Arakain, Debill Heads a Soumrak. Rockové tóny budou ladit také Doga, Alkehol a Alibi Rock, a to 30. října opět v Jilemnici, sérii uzavře 16. listopadu ve Vrchlabí Janek Ledecký svým předvánočním koncertem.

Sledujte informace na webu

Aktuální informace o koncertech a vstupenkách najdete na webu: krkonosskekoncerty.cz.  Tam vždy najdete platná pravidla i případné změny, informace a podmínky zveřejní organizátor vždy v návaznosti na aktuálně platná opatření.

Text: Sylva Kaplanová, foto: Honza Švanda

Author