Jaroměřský Nároďák pořádá online Koncert pro rockovou rodinu

Vanaheim

Dnešní doba stále ještě není nakloněna dlouhodobějším plánům v oblasti kultury, hudbu nevyjímaje. Organizátoři Kluboofky, hitparády Nároďáku Jaroměř, se proto rozhodli spojit dohromady fanoušky, kteří touží po živé muzice, a muzikanty, kterým schází živé vystupování, právě formou online streamovaného Koncertu pro rockovou rodinu.

Co nás všechno čeká

Tento koncert je naplánovaný na sobotu 8. května a zúčastní se ho hned čtyři kapely. Od 19:30 hod. vystoupí pardubická fropová kapela Endee, kterou na pódiu ve 20:30 hod. vystřídají jaroměřští hardrockeři Whatrock. Na ty ve 21:30 hod. naváží Vikingové z Chlumce nad Cidlinou – kapela Vanaheim. A celý koncert o hodinu později završí hard & heavy uskupení MetalCraft z Prahy.

Jak si užít koncert z pohodlí domova

Na webových stránkách klubu www.narodakjaromer.cz/kluboofka-ne-vstupenka zakupte „ne-vstupenku“ na koncert. Poté se zaregistrujte do facebookové skupiny Kluboofka Family, která je vytvořena pro fanoušky a kapely, kterým jsou blízké aktivity hudebního klubu Nároďák Jaroměř. Jako její členové budete dostávat klubem vytvořený materiál v předstihu a mít možnost si každý měsíc zasoutěžit o hodnotné ceny. A druhou květnovou sobotu si pak v této skupině od 19 hodin spusťte streamovaný program. A my v redakci věříme, že si pozitivní příval živé hudby pořádně vychutnáte!

Text a foto: Honza Švanda