zakázanÝovoce na vytouženém turné Svět se změnil

zakázanÝovoce / foto: Petr Hanč

6. listopadu se kapela zakázanÝovoce během svého turné Svět se změnil zastavila v Roudnici nad Labem v restauraci (music baru) Renda. Tuto zastávku turné si nenechal ujít Petr Hanč se svým objektivem.

Konečně na šňůře

Kapela se konečně dočkala odloženého turné Svět se změnil k nejnovějšímu albu nesoucímu stejný název. Kapelu původně měla doprovázet banda Jaksi Taksi, ale před začátkem turné došlo ke změně a na každé zastávce kapelu doprovází někdo jiný.

Místní předkapely vzešly z hlasování fanoušků

zakázanÝovoce dalo na každé zastávce příležitost k vystoupení místním kapelám. Na Facebooku nechali hlasovat fanoušky, kdo si zahraje jako předkapela. Na této zastávce to byla kapela Qwil z Lysé nad Labem. Ve skoro naplněném klubu to stálo za to.

Nové songy i všechny známé fláky

zakázanÝovoce pak představilo jak songy z nového alba, tak i osvědčené hity. Došlo na skladby Svět se změnil, Pornostár, Genocida, Nech mě odejít, Nikdy nezapomenem, Za naše sny, Díky Vám!, No problem, Irská, Breakout, Město andělů nebo Vem si mě, během které kytarista Jakub sešel z pódia mezi fanoušky a pořádně to rozjel. Fanoušci si tak užili pořádný punk-rockový večírek.

Text a foto: Petr Hanč