Víno a zpěv se k sobě hodí: David Koller, Prago Union a Royal Gypsy ve vinařství u Znojma

David Koller / foto: Honza Švanda

Vystoupení na vinicích se již začíná stávat tradicí: David Koller zahraje ve vinařství Lahofer. Druhý ročník Koller Festu se koná již 21. května v Dobšicích u Znojma.

Hudebníci různých žánrů

Festival, kde nechybí víno a muzika – to zní jako sen. Letošní druhý ročník Koller Festu propojí kromě toho také různé žánry. Kromě hlavní hvězdy Davida Kollera s kapelou zahrají také originální a trochu ostří Prago Union, jejichž zvučné jméno zajisté přitáhne návštěvníky, kteří dokážou ocenit trefné texty. Dále vystoupí uskupení Royal Gypsy, složené z pěti romských muzikantů s úctyhodnou domácí i zahraniční hudební kariérou. Moderovat bude opět dvojice dam Ester Geislerová a Johana Ožvold.

Diváci se vracejí

„Loni jsme do poslední chvíle nevěděli, zda se nám povede akci zrealizovat a jestli bude online, nebo naživo. Nakonec jsme byli jedni z prvních pořadatelů, kteří uspořádali akci naživo, a lidé si ji naplno užili. Myslím, že i díky tomu je letos o vstupenky velký zájem,“ těší manažera Tomáše Staňka.

Lístky možno zakoupit i v kombinaci s vínem

Vinařství Lahofer poskytuje zázemí pro zajímavou akci, na které si každý přijde na své – dobrá muzika, kvalitní víno, a zároveň rodinná atmosféra, odpoledne na vinicích zalité sluncem a dobrá nálada. Kapacita je vzhledem k místu konání akce omezena, proto si nezapomeňte zajistit vstupenky včas. Najdete je v předprodeji na xticket.cz. Návštěvníci, kteří zakoupí či již zakoupili vstupenku v kombinaci s vínem z vinařství Lahofer, obdrží víno u vstupu před konáním akce.

Text: Sylva Kaplanová, foto: Honza Švanda, video: YouTube.com