Již tento týden bude znám vítěz Spark Fresh Blood 2021

Spark Fresh Blood 2021/foto: TZ Rockový magazín Spark

Už sedm let rockový magazín Spark nejen po tuzemských lučinách, hájích i skalinách, ale též přes vrcholky Tater hledá mladé talenty. Těch se v roce 2021 do největší a nehlasitější talentové soutěže u nás přihlásilo přes čtyři stovky, z nichž jich sítem poroty do užšího výběru prošlo třiatřicet. A pak už to bylo jen na fanoušcích.

Ti do finále Spark Fresh Blood poslali tři mladé koně: mostecké thrashery ARAWN, powermetalisty TORRAX z Kutné Hory a progresivní Pražáky RISE OF SURYA.

Finálový koncert 7. ročníku talentové soutěže Spark Fresh Blood se blíží. Už tento týden, ve čtvrtek 6. října v centru Brna vypukne metalový svátek, který v souboji na pódiu Kabinetu Múz určí vítěze, jež si odnese např. smlouvu pro vydání alba u Smile Music!

O vítězi na místě bude rozhodovat porota složená z redaktorů magazínu Spark a osobností domácí hudební scény. Nebudou chybět jména jako Poly, frontman kultovního spolku INSANIA či frontwoman Markie z elektro-metalových ALIA TEMPORA. A samozřejmě na místě bude i šéfredaktor Spark, Karel Balčirák.

Přijďte své favority vyburcovat k maximálnímu výkonu, ať ve finále zpod kapoty vypustí všechny „koně“. Jako speciální host večera vystoupí thrash/deathová mašina SHAARK z Bzence.

ARAWN

RISE OF SURYA

TORRAX

SHAARK

VSTUPENKY v síti GoOut, ale samozřejmě i na místě. Facebooková událost zde.

Text a foto: TZ Rockový magazín Spark

Author