Švédští mistři industrial metalu PAIN vystoupí v listopadu ve zlínském Masters of Rock Café

PAIN/foto: Agata Nigrovskaya

PAIN, švédská metalová parta okolo mistra Petera Tägtgrena, vyrazí na podzim na I AM Tour 2023. Tuto intenzivní party kapela přiveze celkem do 17 zemí, u nás se zastaví 5. listopaduMasters of Rock Café ve Zlíně. To bude kotel!

PAIN jsou známí pro svá energická vystoupení a toto turné slibuje absolutně neopakovatelný zážitek pro všechny zúčastněné! Připravte se na kompletní pohlcení jejich syrovou energií a intenzitou, která se vrývá až do kostí… Připravte se na epické metalové dobrodružství, připravte se na PAIN!

„Turné I AM začínáme novou dlouhou cestu. Nemůžeme být nadšenější!“ říká Petr Tägtgren. „Před začátkem turné vypustím do světa nějaké nové písně, a už teď se nemůžu dočkat, až s nimi navštívím každý kousek světa. I AM Tour 2023! Vidíme se tam?“

Spolu s Peterem TägtgrenemPAIN velmi silné hudebníky; Sebastiana Tägtgrena na bicí, Jonathana Olssona na basu a Sebastiana Svallanda na kytaru. Těšte se na výbušnou show plnou největších hitů PAIN, včetně oblíbených kousků Shut Your Mouth, Same Old Song, Call Me nebo jejich nedávný hit Party in My Head. A jak už Peter slíbil, do setlistu bude přidáno i mnoho nového!

Speciálními hosty turné jsou: známá finská folkmetalová kapela Ensiferum, švédská dark-symphonic-metalová banda Eleinese svým zbrusu novým albem We Shall Remain a jedinečná japonská heavymetalová kapela Ryujin.

Bude PAIN, bude Ensiferum, Eleine, Ryujin a bude veselo, divoko a hlučno a vy byste měli být u toho! Vstupenky můžete zakoupit na stránkách pořadatelské agentury mastersofrock.cz nebo v síti Ticketportal.

Text: TZ agentury Pragokoncert Bohemia, foto: Agata Nigrovskaya/poskytnuto ag. Pragokoncert Bohemia, video: YouTube.com

Author