Alestorm v listopadu zaútočí na klub Roxy, schovejte ženy a zásoby rumu!

Alestorm/foto: Honza Švanda

Skupina pirátů s mimořádným citem pro hudbu zvaná Alestorm zakotví letos v českých koncertních přístavech už potřetí. Po Brně v lednu a Rock Castle v srpnu to 23. listopadu bude tentokrát přístav Praha, kotviště Roxy.

Rockové koncerty už dávno nejsou jen místem instrumentálních exhibicí pro fajnšmekry, ale staly se místem, kde se fandové muziky chtějí hlavně bavit. A tak fanoušky nepřekvapí, když na ně z pódia v rámci show zaútočí např. letadlo (Iron Maiden), tank (Sabaton) nebo třeba v případě kapely Alestorm obrovská nafukovací kačenka…

Skotská pirátská cháska Alestorm si opravdu umí užívat svá epická dobrodružství! Mají rádi pivo a rum a křižují nejen moře a oceány, ale také rockové kluby po celém světě! Jejich přímo nakažlivě chytlavé songy pod značkou Pirate Metal se už dokázaly vrýt do podvědomí velkému počtu fanoušků a obdivovatelů. A není divu. Jejich metalové party bývají veselé, divoké, barevné a spolehlivě dobíjejí baterky. Je až neuvěřitelné kolik lidí už přesvědčili, že nosit pirátský ohoz a zpívat písničky o pijatykách a krádežích lodí je šíleně „In“.

Takže, pirátský sraz s Alestorm v klubu Roxy v Praze se koná už 23. listopadu, a to za každého počasí! Vstupenky je možné zakoupit na stránkách pořadatelské agentury mastersofrock.cz nebo v síti Ticketportal. PS: Kačenky s sebou!

Text: dle TZ Magda Šotolová, foto: Honza Švanda, video: YouTube.com