Infected Rain zatočí příští rok barevnými dredy nad festivalem Rock Heart

RockHeart přitvrzuje

Festival Rock Heart v Moravském Krumlově se nebojí trochu přitvrdit: Další oznámenou kapelou pro příští ročník jsou Infected Rain. Hudebně i vizuálně zajímavá banda, která již několikrát nadchla naši republiku (naposledy 11. září v Brně na Melodce a 14. září v Praze v Rock Café), se vrátí i příští rok.

Barevné dredy, tetování a fialové líčení

Infected Rain jsou metalovou kapelou z Moldávie, která existuje zhruba deset let. V jejím čele stojí frontmanka s barevnými dredy, tetováním a fialovým líčením – Elena Kataraga přezdívaná Lena Scissorhands. Lena ale není nepřehlédnutelná jen svým vzhledem – fanoušci milují její řádění na jevišti a výrazný, řezavý vokál. Tak co odpovíte, až se kapela zeptá: Are you ready to be infected?

Třetí edice vstupenek se blíží vyprodání

Příští ročník festivalu Rock Heart se koná v Moravském Krumlově v areálu zámeckého amfiteátru 15.-17. 8. 2019. Vstupenky jsou již v prodeji na oficiálním webu festivalu: Rockheart.cz. Prodává se již třetí edice, po prvních dvou se jen zaprášilo.

V galerii můžete kouknout na několik fotek z vystoupení Infected Rain na brněnské Melodce o kterém jsme tu také informovali.

Text: Sylva Kaplanová

Foto: Honza Švanda

Author

Napsat komentář