Nazareth, Vymítač RockOpery Praha či Argema na Letní noci v Miroslavi

Městečko Miroslav na jihu Moravy bude v létě dějištěm zajímavé hudební události. Letní noc v Miroslavi bude 20. 7. hostit např. dnes již legendární kapelu Nazareth, Argemu či vystoupení souboru RockOpera Praha.

Oblíbení Nazareth

Nejslavnější skotská rocková kapela Nazareth má naši republiku ráda. Po prosincovém vystoupení na zimním Masters of Rock ve Zlíně se k nám v létě vrátí. Potěší své fanoušky nejen největšími hity jako „This Flight Tonight„, „Dream On“ nebo „Love Hurts„.

 

RockOpera Praha

Hudebně-divadelní ansámbl RockOpera Praha je poprvé za dobu své existence na souvislém turné s některou ze svých oper. Jde o jednu z těch nejnovějších – Vymítač. Děj je inspirován pověstí o velhartickém kostele a tamějším hřbitově. Jeden voják tam prý z pomsty nechal posednout zlými silami děvče, které pořád oplakávalo svého zemřelého milého a jeho samotného odmítalo. Jak se ale bránit něčemu zlému ze záhrobí? Snad jen s pomocí Vymítače! V hlavní roli se objeví Kamil Střihavka, další role ztvární Honza Toužimský (voják), Žántí (dívka), Helena Kubelková (kněžka), Pavla Forest (Menhir) a mnoho jiných.

 

Argema

Argema je moravskou stálicí a za více než pětatřicet let své existence si našla své věrné publikum. Nejinak tomu bude zajisté i v Miroslavi, kam není z jejich domovského Uherského Hradiště tak daleko.

 

Téměř domácí Monroe

A ještě více „na domácí půdě“ bude kapela Monroe, rock/metalová „sebranka“ z Moravského Krumlova. Kapela vystoupí v pozdějších hodinách a ujišťujeme vás, že bude o zábavu postaráno!

Vstupenky na Velkou letní noc jsou v předprodeji v síti Ticketstream. S nákupem raději neváhejte, tahle jména jsou rozhodně tahákem a areál letního kina je kapacitně omezen.

Akci pořádají Rock Heart a Město Miroslav.

Text: Sylva Kaplanová

Foto: Honza Švanda

Napsat komentář