The Tap Tap: Benefiční koncert pro Slezskou diakonii a výstava kreslených vtipů v rockové vinotéce

I když se nejedná o rock ani metal, je dobré občas informovat i o některých jiných žánrech. To je případ akce, kdy členové souboru The Tap Tap vystoupili v polovině května na benefičním koncertu pro Slezskou diakonii pobočky v Brně. Před členy The Tap Tap lze jen smeknout.

Výtěžek půjde na schodišťovou plošinu pro vozíčkáře

Parádní večer proběhl v solidně zaplněné brněnské Flédě, kde si všichni účinkující tento koncert náležitě užívali a stejná nálada se rázem přenesla i mezi nadšené diváky. Z výtěžku bude koupena schodišťová plošina pro vozíčkáře.

Výstava kreslených vtipů ve vinotéce RockWine

Před koncertem se v brněnské vinotéce RockWine uskutečnila výstava kreslených vtipů, které nakreslili členové skupiny The Tap Tap. Spoluprovozovatel vinotéky Miloš Hlaváček je nadšený fotograf koncertů a mívá v ní i výstavy svých prací. Na zdi mu visely dokonce portréty takových hvězd jako Kiss, Rolling Stones či Deep Purple.

Tato výstava kreslených vtipů byla zvláštní tím, že se vyznačovala až neuvěřitelně černým humorem, který si ze sebe dokáží udělat jen sami postižení. Právě to je případ i členů The Tap Tap.

Příští rok přijedou Tata Bojs

Pořadatelé hodnotí akci jako velmi povedenou, a snad i proto je přislíbena účast kapely Tata Bojs na příštím benefičním koncertu, který je plánován na příští rok. Jestli bude Fléda opět místem konání se zatím neví.

Foto: Miloš Hlaváček, text: Miloš Hlaváček, Sylva Kaplanová

Author

Napsat komentář