Na Léto s Rychtářem dorazí Škwor, Rybičky 48 i Walda Gang

Škwor, Martin Pelc

Léto s Rychtářem je série kulturních akcí, které se každoročně konají v amfiteátru Rychtář v Hlinsku v Čechách na podporu hlineckého pivovaru. Amfiteátr je každoročně navštíven několika tisíci návštěvníky a stává se pravidelnou zastávkou mnoha populárních kapel. Na akci, která se uskuteční  v sobotu 31. srpna 2019, se fanoušci mohou těšit na české stálice.

Spousta legrace, ale i texty ze života

Hlavní hvězdou celého programu bude tentokrát kapela Škwor. Ta patří mezi nejpopulárnější současné interprety, které české publikum zkrátka miluje. Dokazují to i početná festivalová vystoupení po celé republice. Rockové melodie a chytlavé refrény zahrají Škwor například v podobě svých hitů Mý slzy neuvidíš či Síla starejch vín.
Tím ale program samozřejmě nekončí. Tento večer také dorazí kapela Rybičky 48, která je známá svou speciální show. Parta z Kutné Hory vznikla v roce 2002 a od té doby se těší stále větší popularitě. Hity jako je Slibuju, že nebudí pít, Zamilovaný, nešťastná a Vážené dámy zná zkrátka každý.
Fanoušky zajisté potěší i zábavní Walda Gang v čele s Mirem Šmajdou. Efekty, legrace a kostýmy jsou tradičním vybavením skupiny, která proslula svými předělávkami populárních písní. Vedle nich se ukáže také legendární rocková skupina Argema z Uherského Hradiště, RCZ – Rammstein Tribute Show a Kredenc. I ti vám potvrdí, že na konec prázdnin nesmíte v Hlinsku chybět.

Zázemí pro fanoušky: hlavní slovo bude mít pivo Rychtář

Zajímavé prostředí amfiteátru poskytne návštěvníkům vše potřebné – výčep, stánky s občerstvením s jídlem a pitím, posezení a jiné zázemí. Hlavní slovo bude mít pivo Rychtář. Edice vstupenek za cenu 490 Kč je k dispozici prostřednictvím portálu Ticketstream.

PROGRAM:
14:00 KREDENC
15:30 ARGEMA
16:30 RCZ
18:30 WALDA GANG
20:00 RYBIČKY 48
22:30 ŠKWOR

Text: Šárka Vlachová, foto: Honza Švanda

Author

Napsat komentář