Leden v Jaroměři: AC/DC Czech Revival, Hanka 666, Toxic People

AC/DC Czech Revival

I když v lednu bývá koncertů poskrovnu, jaroměřský Nároďák se připravuje na pořádnou rockovou show. Očekává totiž vystoupení AC/DC Czech Revival spolu s Hankou 666 a Toxic People. Přijďte se dobře bavit.

AC/DC Czech Revival přivezou scénu s pekelným zvonem

AC/DC Czech Revival se v Jaroměři objeví už počtvrté, tentokrát to bude v sobotu 18. ledna. Jejich muziku netřeba představovat – desky AC/DC jsou již několik desetiletí pro rockery „povinnou literaturou“. Všechny příznivce australské legendy kapela potěší jejich největšími hity i skvěle zpracovanou scénou s pekelným zvonem.

Hanka 666: hity od Ozzyho či Scorpions

Hanka 666 bude v Nároďáku jako doma – v Jaroměři totiž bydlí. Její set slibuje skladby od interpretů jako Ozzy Osbourne, Nazareth, Scorpions, Aerosmith, Metallica či Manowar. Hanka je mladá šikovná bubenice, o které v příštích letech rozhodně ještě nemálo uslyšíme.

Toxic People: zvesela, s kytarami i rapem

V rámci večera vystoupí také kapela Toxic People se svou „north cross“ muzikou – veselou, s vtipnými texty, kytarovou, s melodickým zpěvem i rapem. Ze severu opravdu pocházejí – vznikli spojením členů dvou skupin ze Šluknovského výběžku a hrají už více než dvacet let.

Text: Sylva Kaplanová, foto: web kapely AC/DC Czech Revival