Nároďák Beer Fest nabídne rockové a pivní bohatství regionu

Beerfest

Festival už v únoru? A pivní k tomu? V Jaroměři v tom nevidí problém. Začátkem února se totiž v místním kulturním domě Nároďák koná Nároďák Beer Fest, festival regionálních pivovarů a regionálních rockových kapel.

Vítězné pivo se bude čepovat během celé sezóny

Nároďák Beer Fest konaný 8. února nabídne sortiment menších a originálních pivovarů, jejichž pivo není mimo východočeský region tak často k sehnání. O to více láká tento festival k návštěvě. Na čepu budou piva Pivovaru Mordýř Dolní Ředice, Pivovaru Klenot Hradec Králové či Městského Podorlického pivovaru Rychnov nad Kněžnou. Pivovary budou soutěžit o přízeň fanoušků a vítězné pivo se v Nároďáku bude čepovat během celé klubové sezóny.

Originálně pojmenované kapely

A k pivu patro přece také rocková muzika. Fanoušci se mohou těšit na osm rockových a metalových kapel. Jejich názvy jsou někdy skutečně originální a vtipné, posuďte sami: Náměsíčný Pierot, Taranisovy kolečka, Regen, Metanol, Anilok, Dangar Six, Archfall. Méně vtipné je pak pojmenování kapely Tinnitus, jelikož označuje nepříjemnou poruchu sluchu, kterou trpí právě i mnozí muzikanti.

Lístky přímo v Nároďáku

Pro fanoušky je také připravena bohatá tombola. Vstupenky si fanoušci mohou vyzvednout u účinkujících kapel, ve vybraných infocentrech, u partnerů, a samozřejmě přímo v Nároďáku Jaroměř (pivnice). Rocku a pivu zdar!

Text: Sylva Kaplanová, foto: Pořadatel Beer Festu