Masters of Rock slaví 18 a zvyšuje počet míst, kde koupit lístky

Masters of Rock Fans

Festival Masters of Rock uvolňuje vstupenky do předprodejů mimo svůj oficiální web. Zároveň připomíná mimořádnou koncentraci výrazných jmen, která se sjedou 9.-12. 7. do vizovické likérky Rudolf Jelínek.

Lístky už i v předprodejních sítích

Když Masters of Rock vyhlásí prodej vstupenek, děje se tak nejdříve na jeho zimní odnoži Winter Master of Rock na místě a těsně poté na oficiálním webu festivalu. Až následně je zvykem uvolnit vstupenky také do předprodejních sítí. Od února tedy můžete již objednávat také přes Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster, Plzeňskou vstupenku, Metaltix a Festicket.

Judas Priest, Nightwish, Testament, Anthrax i Ace Frehley

Letošní ročník bude výjimečný i tím, že festival slaví svou pomyslnou plnoletost. K 18. narozeninám si nadělil opravdu velmi zajímavý a silný program. No řekněte – Judas Priest a jejich koncert k padesátinám kapely, Nightwish s novou deskou Human.:II: Nature., oblíbení Švédové Amon Amarth, thrashová legenda Testament, které v dubnu konečně vyjde nová deska, další thrashová legenda Anthrax, vzácní hosté Sepultura, hvězdný kytarista Ace Frehley (ex Kiss), maskovaní Lordi v nové sestavě, pomalovaní gothic rockeři Lacuna Coil, novodobé hvězdy Beast in Black v čele s jedním z nejzásadnějších powermetalových hlasů současnosti Yannisem Papadopoulosem9.-12. července budeme řádit pod pódiem.

Text: Sylva Kaplanová, foto: Honza Švanda