Mylions bavili třebíčské publikum a naznačili, co chystají

Mylions, Miloš „Cukero“ Hořínek

Kapela Mylions zavítala o uplynulém víkendu 1. února na Vysočinu, aby přinesla místním fanouškům pořádnou porci poctivé rockové muziky. Akce se odehrávala v příjemném prostředí Hudebního klubu B (Béčko) v Třebíči.

Mylions – kapela plná známých postav brněnské hudební scény

Jako první hrála kapela plná legend brněnského rockuMylions, která své vystoupení rozdělila do dvou etap s hodinovou přestávkou. Zazněly oblíbené skladby z jejich posledního LP jako Život jak volný pád, Den poté, Dáma a král, předělávka Black Sabbath s českým textem Jaromíra Nohavici Lásko voníš deštěm a plno dalších. Vystoupení bylo dobře nazvučeno. V kapele vystupují známé postavy brněnské hudební scény jako kytarista Mirek Horňák (dříve Titanic, Kern), zpěvák Miloš „Cukero“ Hořínek a baskytarista Libor Machata (dříve Kern). Sestavu doplňují klávesy s Honzem Vrchotou a bicí obsluhuje Michal Biskup.

Zábava s Yellowhammer až do rána

Jako druhá kapela hráli Yellowhammer s charismatickou zpěvačkou Dášou Strnadovou. Jejich repertoár se skládal především z rockových coververzí. Taneční zábava s touto kapelou probíhala až do ranních hodin.

Co se připravuje u Mylions?

A kromě toho nám kluci z kapely Mylions prozradili, co se chystá:
„Přestože náš ‚I.Mylion‘ je stále aktuální a fanouškům k dispozici, nezahálíme a pilně pracujeme na novém CD, které se bude určitě jmenovat 2. Mylion.
Co se týče materiálu na něj, jsme zhruba v polovině práce a rádi bychom zvládli desku letos vydat. Z našeho nového klipu Černej ráj je znát, že jsme oproti ‚1. Mylionu‚ přitvrdili, ale určitě se naši příznivci mohou těšit i na nějaký ten rozněžněný cajdák. Rádi bychom se i dále drželi tradice a na chystané CD umístili opět i jeden cover.“

Text a foto: Standa Vybíral