Aerosmith v Praze: když už jsme počkali deset let, zvládneme ještě rok

Aerosmith

Aerosmith již dříve avizovali odložení svého turné o rok, což se týkalo i pražského koncertu naplánovaného původně na 24. června tohoto roku. Nyní konečně zveřejňují náhradní termín příští rok v létě.

Nové evropské termíny

Přežili všechno. Drogy, průšvihy, odchod dvou členů a jejich opětovný návrat. Teď zvládli i koronavirové období – a přeplánovali své chystané turné na příští rok. Aerosmith právě zveřejnili nové evropské termíny. K nám se podívají 8. července 2021, a to do pražské O2 arény.

Aby nikdo neriskoval své zdraví

Aerosmith byli vždycky kapela pro fanoušky,“ začínají své vyjádření slavní „Bad Boys from Boston“, jak se kapele přezdívá. Rozhodli se tedy přesunout své turné na příští rok, aby nikdo z jejich příznivců neriskoval své zdraví. Letos by to ale nejspíš nebylo možné i z důvodů mnoha lokálních nařízení jednotlivých států.

Čekali jsme deset let, lístků se nevzdáme

Kapela dále prosí fans, aby si ponechali zakoupené lístky, neboť budou platné pro nové termíny. Majitele lístků bude brzy kontaktovat předprodejní místo, kde si vstupenky zakoupili.
Blue Army, jak se jejich fans z historických důvodů říká, se však zajisté vstupenek nevzdají, neboť někde čekali na své idoly třeba i deset let. Nejinak je tomu i v České republice, kde se zatím poslední Aerosmith koncert konal v roce 2010. Pouze pro koncert v Mönchengladbachu se nepodařilo najít nové datum. Němečtí fanoušci tak budou za Aerosmith pravděpodobně cestovat za hranice – vzhledem k poloze tohoto západoněmeckého města nejspíš do Paříže.

Text: Sylva Kaplanová, foto: Facebookový profil kapely