Pal vocuď hajzle, a hned dvakrát – to byla Jasná Páka Lucerna Music Baru Open Air

Jasná Páka

V úterý 4. srpna zazněly známé hity Jasné Páky v areálu Lucerna Music Bar Open Air v pražských Holešovicích. Kapela kolem Michala Ambrože přilákala spoustu natěšených fanoušků.

Komunisti, palte vocuď

Koncert začal a rozhýbal fanoušky hned možná nejznámějším hitem Špinavý záda. Další pecky, které si návštěvníci mohli užít, byly například Blondýna, No sex, no drugs, Výlet, Hele hele, Je to zlý, Ráno, Ryba Badys, Paralet nebo všem komunistům na světě věnovaná Pal vocuď (která zazněla hned dvakrát, jak během koncertu, tak i jako druhý přídavek) nebo Davidem Kollerem zazpívané Nálady – Sedí pije…, Krosnička, Majolenka, Konec nočních toulek.

Příští rok doufáme v pořádné oslavy čtyřicítky

Kapela opět ukázala svou sehranost a svůj typický projev. Petr Váša byl na pódiu nejvíce aktivní, vtipkoval a perfektně komunikoval s fanoušky. S vokály pomáhaly dvě velmi sympatické dámy Pavla Táboříková a Magdaléna Krištofeková, Michal Pelant předvedl parádní výkon na kytaru, Radovan Jelínek střídal kytaru, klávesy i housle, rytmus na bicí držel David Koller a na basovou kytaru Marek Minárik. Kapela i přes všechny zákazy za minulého režimu funguje dál a příští rok bude slavit 40 let od založení, tak doufejme, že se dočkáme pořádných oslav.

Text a foto: Petr Hanč

Author