Ravenoir tasí na světlo boží temnou prvotinu, pomáhá jim kytarista z King Diamond

Ravenoir

Nový projekt kytaristy, zpěváka a producenta Aleshe AD ohlašuje příchod něčeho velkého. Synové temnoty Ravenoir tasí z pekelných hlubin první dílo, z kterého má husí kůži i samotný vládce pekel.

Čerstvý vichr do česko-slovenské blackmetalové scény

Ravenoir je nová formace muzikantů, sdružených kolem frontmana Aleshe AD z kapely Root, která chrlí nekompromisní, technicky vycizelovaný black/death metal. Není pochyb o tom, že rouhačský debut The Darkest Flame Of Eternal Blasphemy vnese čerstvý vichr do česko-slovenské blackmetalové scény.

 

Hvězdná sestava, hvězdní hosté

Kromě již zmíněného Aleshe AD (kytara, zpěv) tvoří dále sestavu Ravenoir baskytarista Igor Hubík (Root), bubeník Patrik Sas (The Leaders) a kytarista Jakub Önslaughter Maděryč (Debustrol). V roli hostů se představí Jiří BigBoss Valter (Root), jenž svým nezaměnitelným přednesem namluvil prolog alba a coby brilantní textař přispěl texty hned ke dvěma písním. Dále pak celosvětově proslulý kytarista Andy La Rocque (King Diamond), který vyšperkoval svým sólem eponymní skladbu debutu The Darkest Flame Of Eternal Blasphemy.

Deska bude v únoru

Prvotina neznabohů Ravenoir vyjde 21. února 2021 pod záštitou slovenského labelu GOTHOOM Productions. Pro nedočkavce je možnost si album už teď předobjednat na stránkách vydavatelství.

Text: Ema Moravcová, foto: archiv kapely, video: YouTube.com