Fajtfest a jeho odnože: HELP párty se konat nemůže, ve Fajtfest v Centru na podzim věříme

Meresiew, Fajtfest 2020 Help Party

Akce HELP párty vzniklá na pomoc dnes již kultovnímu festivalu tvrdé muziky Fajtfest se letos v květnu bohužel nebude moci konat, ale vynahradíme si to příští rok. Do té doby nás snad nějaké akce čekají – například klubový Fajtfest v Centru plánovaný na podzim.

HELP párty v květnu, ale až za rok

Loňský ročník Fajtfestu musel být, podobně jako většina velkých akcí, zrušen, a proto vznikla menší dvoudenní akce na pomoc právě Fajtfestu. HELP párty vol. I se nakonec velice zdařila a všech 500 lístků bylo hned pryč.

Letos v květnu se vše mělo opakovat, ale bohužel ani tato akce nepřežila tuto složitou dobu, kdy není možno pořádat koncerty, a proto se bohužel posouvá o rok. HELP párty vol. II tak má nové datum: 13.-14. května 2022. Veškeré již zakoupené vstupenky samozřejmě zůstávají nadále v platnosti.

Fajtfest v Centru na podzim

Ale aby nebylo jen špatných zpráv. Už teď se chystá velice zajímavá akce pod hlavičkou těch výše zmiňovaných. Fajtfest v Centru, jak se tato akce jmenuje, proběhne 12. listopadu 2021 v největších prostorách Velkého Meziříčí – v Jupiter klubu. Věříme, že toto datum je konečné, a můžeme se na tento mejdan již nyní těšit.

Tvrdá a alternativní muzika v programu

A program? Zastoupení kapel bude více než zajímavé: Cocotte Minute, Krucipüsk, Hentai Corporation nebo John Wolfhooker není třeba představovat, a myslíme, že tito šílenci postupně na jednom pódiu se postarají o slušný mejdan.

Text: Jiří Kunčík, foto: Honza Švanda