Ve Vizovicích bude smutné léto, Masters of Rock se přesouvá na příští rok

Fans na Masters of Rock

Všichni jsme to čekali, a přesto je nám smutno. Dnešní tisková zpráva sfoukla skomíravý plamínek naděje. Už je to oficiální – i letošní léto bude bez velkých hudebních festivalů s mezinárodní účastí.

Koronavirus přesunul turné Judas Priest, Masters of Rock se přesouvá také

Agentura Pragokoncert Bohemia dnes oznámila rozhodnutí, které nepotěšilo žádného z hudebních fanoušků. Letní festival Masters of Rock 2021, který se měl tradičně uskutečnit v areálu likérky R. Jelínek ve Vizovicích v termínu 8.-11. července, byl přesunut na příští rok. Důvody, které k tomuto přesunu vedly, není potřeba dlouze rozebírat. Neústupná pandemie Covidu-19 již druhý rok ničí plány mnohých z nás. Hybným impulsem k přesunu na příští rok bylo pro organizátory oznámení headlinera festivalu – kapely Judas Priest. Ta totiž své koncerty naplánované v rámci turné s názvem 50 Heavy Metal Years přebookovala až na příští rok. Dobrou zprávou je, že s námi Judast Priest počítají i v příštím roce, takže fanoušci o jejich megashow na oslavu 50 let v heavymetalové branži ve Vizovicích nepřijdou.

Optimistickým pohledem: Judas Priest jsou první potvrzenou kapelou pro rok 2022

Optimisty, kteří mají ve zvyku vidět sklenici piva spíše poloplnou než poloprázdnou, tedy potěší skutečnost, že Judas Priest jsou první kapelou potvrzenou pro Masters of Rock 2022. Na přesunu a opětovném potvrzení všech ostatních umělců organizátoři intenzivně pracují. Novým termínem pro MOR je tedy 7.- 10. červenec 2022. Všechny dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín festivalu. Nové pořídíte v sítích Ticketportal či Ticketmaster nebo na webových stránkách festivalu.

Text: Magda Šotolová, foto: Honza Švanda

Author