Alia Tempora posílá klip z exotického Mexika

Alia Tempora, foto z natáčení klipu

Brněnská formace Alia Tempora připravila pro své fanoušky překvapení v podobě nového videoklipu, který láká na krásy vzdáleného Mexika a jeho památek.

Neviditelná moc

Nový videoklip se váže ke skladbě Por Siempre pocházející z alba Dragonfly Effect, které vyšlo v roce 2019. Celým klipem se prolíná příběh dvojice, jež se velice a vášnivě miluje, avšak na sebe žárlí a jsou pyšní. Jejich příběh se přiblíží tragickému konci, avšak zvítězí dvě neviditelné moci – čas a trpělivost. Odměnou se jim pak dostává vnitřního míru, harmonie a krásné budoucnosti.

Mexické spříznění

Alia Tempora natáčela během svého turné po Mexiku ve známém pyramidovém komplexu Teotihuacan a na Diamantové pláži v Acapulcu. Kromě půvabné zpěvačky Markie Morávkové a krásných záběrů scenérií můžeme v klipu zahlédnout zpěváka Maria Del Ria Escobeda, jež je známým mexickým umělcem a přítelem kapely. Ten je současně autorem španělského překladu textu skladby. Kapela dodává; „Po dlouhém a úzkostném období minulého roku se svět pomalu otevírá a my cítíme naději, kterou chceme fanouškům předat spolu s připomínkou toho, jaké to bylo dřív. Proto jsme naše singly ‚Asking‚ a ‚Por Siempre‚ oživili a doplnili o pozitivní a svěží letní nádech.

Vyhlídky nového počinu

Vedle videoklipu skupina vydává stejnojmenné EP, na němž nalezneme letní edice skladeb i anglickou verzi s názvem Asking. V současné době Alia Tempora pracuje na novém, třetím albu, které vyjde pod hlavičkou Smile music, a o němž se zajisté brzy dovíme více detailů.

Text: Šárka Vlachová, foto: se svolením Alia Tempora, video: YouTube.com