Loučení s létem v Hořicích nabídne i něco pro rockové publikum

Wishmaster / foto: Veronika Špundová

Mnozí z vás navštěvují pravidelně The Legends Rock Fest v Hořicích. V jeho areálu Zahrada se však koná akcí víc. Jednou z nich je Loučení s létem, které nás čeká vlastně už za pár dní.

Areál Zahrada má všechny podmínky pro poslední oslavu léta

Jednodenní multižánrový festival Loučení s létem v termínu 18. září bude jednou z posledních venkovních akcí u nás. Než se letní areály zase až do května zavřou, můžou si hudební fanoušci ještě užít pohody a svobody open air koncertů. V Areálu Zahrada jsou pro to připraveny veškeré podmínky: dostatek místa k sezení, stín vzrostlých ovocných stromů i bohatá nabídka občerstvení.

Pro rockové fanoušky i pro všechny ostatní

Festival zahrne i kapely, které jsou oblíbené právě u rockových fanoušků. Stále větší popularitu si získává kapela Alžběta, zaujmou také pop-punkoví Natřije nebo symfometaloví Wishmasters. Do vod lehce alternativnějších rockových stylů se pouštějí The Atavists, kteří jsou „jednou nohou místní“ – jejich basák Hugo Trkal je z Hořic. A koho baví i jiné žánry, poslechne si třeba i Monkey Business, Michala Hrůzu a Kapelu Hrůzy či legendární Banjo Band Ivana Mládka.

Vstupenky jsou stále k dispozici

Loučení s létem je festival pro celou rodinu, a jako takový začíná svým druhým ročníkem již určitou tradici, kterou se, jak pořadatelé věří, podaří v následujících letech vybudovat, stejně jako se tomu podařilo u The Legends Rock Festu. Vstupenky jsou stále k dispozici na loucenisletemfest.cz nebo v síti Ticketstream.cz, budou i na místě.

Video z minulého ročníku

Text: Sylva Kaplanová, foto: Veronika Špundová, video: YouTube.com

Author