Ravenoir obměnili sestavu a s pomocí fanoušků chystají novou desku

Ravenoir / foto: Standa Vybíral

V temných kruzích black-deathmetalové skvadry Ravenoir se opět začíná přikládat pod kotlem! Po velkém úspěchu s debutovu deskou The Darkest Flame of Eternal Blasphemy kapela ohlásila příchod nového alba, a také mezi sebe přivítala nového sekerníka na postu kytaristy.

Jakub rozumně zmírnil své vytížení

Těsně před ohlášením nové desky kapela zveřejnila na svých stránkách informaci, že jejich řady opouští po vzájemné dohodě a zcela v přátelském duchu kytarista Jakub Önslaughter Maděryč. Důvodem je i časová vytíženost Jakuba, který se v krátkosti vyjádřil ke svému odchodu: „S klukama jsem se přátelsky dohodl že budu muset, byť nerad, opustit temná křídla Ravenoir. Momentálně jsem maximálně časově vytížen prací na novém albu Debustrol a taktéž nahráváním nového alba Hejtman. Držel jsem to do posledního dechu, ale ‚Satanžel‘ nejde dělat tři geniální kapely na sto procent, a to v jeden čas. Byla otázka času, kdy to se mnou sekne.“ Na jeho post nastoupil nový posel zla, Aleš Hampl, kterého můžete znát z formace Minority Sound.

Chystá se nová deska

V současné době Ravenoir maká na finálním materiálu pro druhé řadové album, které ponese název In The Womb Of Sin. Brány pekel by měla tahle nová havraní temnolibůstka opustit někdy v létě 2022, opět pod záštitou Gothoom Productions.

Pomoc od fanoušků

Tentokrát se kapela rozhodla požádat své věrné fanoušky o pomoc s výběrem finanční částky pro realizaci a nahrání nové desky. „Rádi bychom touto cestou oslovili všechny naše fanoušky s laskavou prosbou o spolupráci v podobě finančního příspěvku, který by pomohl pokrýt náklady na jeho realizaci, především pak náklady nahrávacího studia. Předem obrovské díky všem, kteří se nás rozhodnou podpořit!“ říká zpěvák, kytarista a frontman Ravenoir, Alesh AD.

Co vám přistane ve schránce?

Zasláním finančního příspěvku získáte nejen dobrý pocit, že jste pomohli a podíleli se na vzniku nové temné zrůdnosti In The Womb Of Sin, ale každý dárce dostane ještě navíc speciální odměnu, která mu bude poštou zaslána na jeho adresu. Co vám však přijde v onom balíčku, to kapela neprozradila, takže se klidně může stát, že vám ve schránce přistane hovězí oko nebo havraní pařát.
Pokud chcete pomoct kapele Ravenoir s realizací druhého řadového alba, můžete na portálu HitHit kapele přispět a podpořit je ve vytvoření nové desky.
Text: Ema Moravcová, foto: Standa Vybíral