Komunál a Vilém Čok v Teplicích: Společný jmenovatel – hity

Luboš Suchánek, Komunál, foto: Petr Hanč

19. března jsme se zas zajeli podívat do teplického klubu Knak, tentokrát na legendu Vildu Čoka a rock-metalový Komunál. A jak se nám to líbilo? Slovem i obrazem informuje Petr Hanč.

Vilda Čok: pecky skoro všecky

Jako první se na pódiu objevil Vilém Čok & Bypass. Vilda se po zimním spánku probudil a rozjel svou první letošní pořádnou rockovou show. Loni tento rocker oslavil nejkulaťoulinkatější 60. narozeniny a vydal album 4 kruhy.  Během koncertu zazněly songy jak z posledního alba, tak i legendární pecky. Došlo na skladby Karel nese asi čaj, Kačeří příběhy, Když do pekla, tak s kytarou na krku, Hudba je nejvíc, Zbožňuju Tvou buchtu, Makám jako kráva, Na Václavským Václaváku, Ó hory, Ó hory, Mongoloid (věnovaný Putinovi), Mám na Tvý IQ dvojí lék, Vykropim si kedlubnu, katapulťáckou Půlnoční závodní dráha, Habaděj, 4 kruhy, Já Terminátor či Nebylo to mezi náma vždycky růžový.

Komunál: další nálož známých písní

Po super rockové show přišli na řadu Komunál. Ti rozjeli další skvělý mejdan a jejich příznivci si mohli užít nálož jejich hitů a řízné muziky. Lídr Luboš Suchánek bezvadně komunikoval s fanoušky. Několikrát se mezi nimi prošel a nechal je i zazpívat si. Fanoušci obou vystupujících kapel odcházeli domů spokojení – a my také.

Text a foto: Petr Hanč