Krutopřísný trojlístek kapel v čele s Cocotte Minute vyráží na epesní tour

Martin Zeller, Cocotte Minute, foto: Honza Švanda

Jaro se pomalu, ale jistě blíží, a s ním i jarní klubová sezóna. Na tu se pečlivě připravili i nu-metaloví králové Cocotte Minute. Tentokrát kujou pikle hned se dvěma hudebními tělesy naráz – s bouřliváky Elektrïck Mann, a třetím do party bude gangstafolkař Vojtaano. Tohle unikátní spojení si říká buď o legendární krutopřísnou pařbu, nebo o pořádný průser, nebo možná o obojí. Tak nebo tak, u tohohle prostě musíš být!

S Elektrïck Mann? Doteď jsme se z toho sbírali

Už jen samotný něžný a velice jemný název turné – V.i.p. iče Tour napovídá, že tohle tour bude něco exkluzivního. Trojice Cocotte Minute, Elektrïck Mann a Vojtaano vyráží na společnou apokalyptickou výpravu – budete rádi, když si z ní budete něco pamatovat. Tohle jedinečné spojení je zkrátka esencí všeho, na co jste se báli pomyslet. „S Elektrïck Mann jsme hráli poprvý a naposled asi před třinácti lety nebo kdy, a doteď jsme se z toho sbírali. No a teď jsme zase našláplý to nejen zopakovat, ale rovnou překonat. A když se k tomu někde přidá i náš adoptovanej big nigga brotha Vojtaano, bude to dost post-apo cirkus!“ komentuje s jemnou nostalgií lídr Cocottí sebranky Zeller.
Turné čítá celkem deset zastávek napříč celou republikou. Celé to vypukne 8. dubna 2022 v Brně, a pokud se všichni účastníci turné ve zdraví dožijí konce, grandiózní finále nás čeká 14. května 2022 v Praze.

Podporuju všechny střapáče, dredáče a punkáče

O tom, že to bude pařba roku, nepochybuje ani soukmenovec MC Mukas z Elektrïck Mann: „Upřímně nevím, jak Cocotti hrají naživo, někde je fotka, jak s nima zpívám, byl jsem tenkrát zhulený jak prezident, tak se těším, že si to připomenu. Podporuju odjakživa všechny střapáče, dredáče a punkáče, taky Cocotty a Vojtaana, tak dovalte všichni podpořit kapely a kluby, který přežily.“

Vojtaano: O Elektrïck Mann jsem slyšel pekelný historky

A poslední z trojlístku, Vojtaano, k tomu říká své: „Poslední dobou nějak měknu, a tak doufám, že mě tour s těmahle hovadama zase trošku zocelí. Naše první klubová jízda s Cocotte Minute byla boží, a o Elektrïck Mann jsem zase slyšel tak pekelný historky, že se na tohle spojení fakt moc těším!“

Přijďte udělat bordell

Spojení téhle trojice si říká o pořádný průser a rozhodně není pochyb o tom, že tenhle recitál bude krutopřísná pařba od začátku až do konce. Proto byste si tuhle jedinečnou show neměli nechat ujít. Vstupenky na velkolepé V.i.p. iče Tour můžete zakoupit v obvyklých předprodejích nebo přes odkaz u jednotlivých událostí koncertů na sociálních sítích. Přijďte udělat bordell, bude to stát za to!

V.i.p. iče Tour 2022:

  • 08. 04. Brno / Melodka + speciální guest Vojtaano
  • 09. 04. Příbram / Junior Klub + speciální guest Vojtaano
  • 22. 04. České Budějovice / MC Fabrika
  • 23. 04. Jihlava / D Klub
  • 29. 04. Teplice / Knak + speciální guest Vojtaano
  • 30. 04. Pardubice / Žlutý pes + speciální guest Vojtaano
  • 06. 05. Nový Jičín / Music Club Drago
  • 07. 05. Havířov / Stolárna
  • 13. 05. Jablonec n. N. / Na Rampě + speciální guest Vojtaano
  • 14. 05. Praha / Rock Café

Text: Ema Moravcová, foto: Honza Švanda

Author