Jacker’s jedou Na plný plyn v novém singlu a klipu

Jacker's / foto: Jaroslav Klíma/poskytnuto kapelou Jacker's
Kapela Jacker’s délku své existence zatím počítá na měsíce. Nové nadšení ji ale zřejmě zdárně žene vpřed. Za tu krátkou dobu stačila vydat už druhý singl a klip, tentokrát s názvem Na plný plyn.

Dohled ostřílených profesionálů

Singl vznikal opět ve studiu Happy Metal a celé natáčení měl pod palcem frontman kapely Arakain Honza Toužimský. Videoklip tentokrát režíroval Michal Krause a kapela si vzájemnou spolupráci pochvaluje. „Michal byl výbornej. Sice nás strašil, že je velký ‚punťa‘ a budeme ho na konci natáčení nenávidět, ale opak se stal pravdou. Zamilovali jsme si ho,“ vypráví se smíchem Martin Koča.

Jako malí kluci

Točilo se na motokárové dráze v Táboře a kapela si to užívala jako malí kluci. „Není nad to natáčet klip a zároveň si ho skvěle užít. Musím říct, že jsme si na dráze výborně zablbli,“ usmívá se zpěvák kapely Marek Dostál. Záběry ze závodní dráhy střídají pohled na kapelu při samotném hraní.

Dalších pár překvapení

A co Jacker’s plánují dál? „Máme pro Vás v plánu ještě několik překvapení. U nás nikdy není nic tak, jak to vypadá. Ale už teď můžeme nastínit, že co se týče tohoto roku a klipů, ještě jsme neskončili,“ navnadil Ladislav Jandrt. „Prostě na plnej plyn!“ dodává Bašty.

Text: Sylva Kaplanová, foto: Jaroslav Klíma/poskytnuto kapelou Jacker’s