Rockeři GATE Crasher novinkou “Předsevzetí” lákají na podzimní turné

Gate Crasher/foto: Honza Švanda

“Nebo si dám, je to jen den, tak začnem zítra…” zní v úvodu vtipně laděné novinky brňáků GATE Crasher. Ta je již třetím novým singlem, který moravská parta letos nadělila svým fanouškům.

Skladba “Předsevzetí” přichází na svět dva měsíce po předchozích (nutno říci velmi úspěšných) singlech “Jako vlci” a “Těžkej svět” a doplňuje tak smršť novinek, které z tábora GATE Crasher letos přicházejí. Zároveň láká na blížící se podzimní TOTO Tour, na které se kapela již v polovině října vydá společně s teplickými Motorband.

“Předsevzetí je taková novoroční písnička. Rozhodli jsme se ji vypustit až teď na podzim, s blížícím se koncem roku, protože to bude přesně to období, kdy je tohle téma nejvíc aktuální. Po Novým roce jsme všichni namotivovaní, ale v květnu už si půlka z nás ani nevzpomene, co že jsme to chtěli dodržet.” směje se frontman Ondra.

“A kdo si chce udělat přípravu na novoroční sliby, nejlíp udělá, když se za náma staví na některej z koncertů podzimní šňůry. Může si poslechnout, jak to s těmi předsevzetími je a u panáčka pak můžeme probrat detoxikační plány na příští rok.” doplňuje basák Macek.

Podzimní TOTO Tour

Podzimní TOTO Tour startuje 14.10. v Libotenicích u Litoměřic a čítá celkem deset zastávek napříč Českou republikou. Zakončení je plánováno na 10.12. v Brně. Podrobné informace najdete na webu gatecrasher.cz.

14.10. Libotenice u Litoměřic

15.10. Zliv u Českých Budějovic

28.10. Olomouc

29.10. Vyškov

11.11. Teplice

12.11. Jablonec nad Nisou

25.11. Dolní Benešov

26.11. Brumov-Bylnice

09.12. Praha

10.12. Brno

Text: TZ, foto: Honza Švanda, video: YouTube.com