Post-hardcoreoví Being as an Ocean přivezou mluvené slovo, screamy a hedvábně hladké čisté vokály

Being as an Ocean/foto: poskytnuto agenturou Rock for People Concerts
Českým fanouškům dobře známá kalifornská post-hardcoreová partička Being as an Ocean se již v úterý 22. listopadu vrací do České republiky po úspěšném předchozím vystoupení na Rock For People. Kapela zahraje v klubu Rock Café v Praze.

Název podle Gándhího

Od chvíle, kdy se poprvé vynořili z hornatých oblastí San Diega, přinášejí Being as an Ocean při každém vystoupení strhující zážitek plný emocí a posthardcoreové údernosti, který v sobě mísí mluvené slovo, screamy a hedvábně hladké čisté vokály. Název kapely byl ovlivněn citátem, který pronesl Mahátma Gándhí: „Nesmíš ztratit víru v lidstvo. Lidstvo je jako oceán; když se pár kapek oceánu ušpiní, oceán se neušpiní.“

Aktuální deska mnohé slibuje

Tvorbu Being as an Ocean ovlivnil zvuk takových velikánů, jako jsou Bring Me The Horizon, Me Without You, Sigur Rós, Oceana, Comeback Kid, Underoath nebo Touché Amoré. Poslední, překvapivě filmová deska Being as an Ocean Proxy: An A.N.I.M.O. Story z roku 2019 ukazuje kapelu ve zcela novém světle a pochvalné recenze slibují, že o této kapele bude ještě hodně slyšet.

Hosté z Německa a Velké Británie

Na blížící se večírek v pražském Rock Café nebudou sami. Jako speciální hosté vystoupí britští rockeři As Everything Unfolds a němečtí post-hardcoreoví Sperling. První zmínění se českému publiku taktéž představili na letošním ročníku Rock for People.

Honem pro lístky

Vstupenky na pražskou show, která se koná v rámci série Rock for People Concerts, jsou v prodeji v síti GoOut.net.

Text a foto: TZ agentury Rock for People Concerts, video: YouTube.com