Festival Cocotte Minute Zllo Fest/Černý šaty párty v pražském Rock Café se blíží vyprodání

Martin Zeller, Cocotte Minute/foto: Petr Hanč

Cocotte Minute opět chystají 10. května v Rock Café Zllo Fest/Černý šaty párty. Podpoří je Elektïck Mann s vyřídilkou ostrou jako břitva a punk-rockové nové tváře Byt číslo 4.

Mejdan, co ti odjebe dekl – vol.2!

Cocotte Minute mají za sebou úspěšné tažení kluby napříč republikou, aktuálně vystupují na Majálesech a ještě, než se letní festivalová sezóna rozběhne naplno, chystají specialitku pro své fanouškyZllo fest/Černý šaty párty vol.2! Po roce tak navazují na úspěšnou akci, která se vloni nesla v duchu release party písničky Černý šaty.

Vinylová Best Off Kha

Tento rok plánují potěšit fanoušky další exkluzivitou. Přímo na místě proběhne zahájení předobjednávek číslované limitované edice prvního LP vinylu v historii. Best Off Kha vyjde na podzim 2024, a jak již název napovídá, bude se jednat o Best of z tvorby Cocotte Minute.

 

„Na začátku by nás s Czendálem nikdy nenapadlo, že budeme mít za sebou dvacet sezón s Cocottama, a navíc to bude furt zajímat lidi. První deska vyšla v roce 2004. Je čas to oslavit. Best off kha ti podrazí nohy!“ rekapituluje frontman Zeller.

 

Právě jenom na Zllo festu si budou moci přítomní fanoušci předobjednat LP a přímo i vybrat číslo z očíslované limitované edice vinylu o rozsahu 333 ks (kromě čísel, které budou vyjmuty do podzimní charitativní dražby Metal dětem!). Pro ty, kteří se nedostanou na koncert, budou předobjednávky spuštěny po Zllo festu již bez možnosti vybrání si oblíbeného čísla.

Elektrïck Mann a Byt číslo 4 v rolích supportu

Akci neformálního ražení s neopakovatelnou atmosférou podpoří svérázové Elektrïck Mann z Valašského Meziříčí. Ti společně s Cocotte Minute odjeli dvě skvělé republikové tour, natočili V.I.P.iče song a aktuálně se radují z úspěchu singlu Problém s oskarovou Markétou Irglovou. Cocotti ale také vsadili na neokoukané tváře – šumperské Byt číslo 4, kteří po singlech Znamení a Nechoď daleko chystají vydání debutové desky.

 

Z koncertů v Rock Café se stává nová tradice. „Vždycky takhle na začátku května si uděláme ‚rodinej‘ mejdan s fans a kapelama, který máme rádi. Žádný velký oficiality. Prostě zakalíme, pokecáme a zahrajeme fakt dlouhej set. Back to the roots. Z klubů jsme vzešli a vždycky si to takhle rádi připomeneme. Zase možná vyhrabeme z propadliště dějin nějaký old school songy nebo nějaký jiný překvápko,“ shrnuje kapela.

Vstupenky

Vstupenky na koncert 10. května v Rock Café jsou k dostání v síti smsticket.cz.

Po Zllo festu se spustí předobjednání Bestofky na stránkách oficiálního eshopu Cocotte Minute zllo.cz.

Text: TZ kapely Cocotte Minute, foto: Petr Hanč, video: YouTube.com